Image
#víno  #vinohrad  #láska #práce #tradice #Morava #Velké Pavlovice #rodina
JAKUBA

Co se děje u JaKUBA a kolem JaKUBA . . .

Image
Přijďte v létě do našeho starého sklepa V údolí ochutnat celkem 12 vzorků vín JaKUBA, které máme zrovna v nabídce. Každou středu, pátek a sobotu PŘESNĚ v 19 hodin vás provedeme sklepem i sortimentem.
Těšíme se na Vás !
Image

Nová vína v e-shopu

Image
Na náš e-shop jsme konečně přidali nová vína ročníku 2018. Letos se náš sortiment oproti minulému ročníku rozšířil například o Neuburské a milovanou Frankovku rosé v pozdních sběrech nebo o sametový Modrý Portugal. Mrkněte na to ! :-)
Image
Májové otevřené sklepy ve Velkých Pavlovicích jsou ideální možností jak poznat JaKuba. Ochutnávku Vám opět zpříjemní živá hudba v podání Four Covers.
Uvidíme se 4. května v ulici Dlouhá - sklep číslo 24.
Image

Meditrina 2019

V sobotu 23. března proběhl v Žabčicích pátý ročník soutěže vín Meditrina a naše vína získala celkem tři zlaté medaile. Pálava, Hibernal a Frankovka rosé 2018 tam byla zatím deklarována jako moravská zemská vína, ale čekají na zatřídění jako jakostní vína s přívlastkem - pozdní sběr. Z medailí máme velkou radost a vy se na vína už brzy můžete těšit na našem e-shopu.
Image
Image

Tento "předhodovní" týden proběhne Víno o sedmé jen ve středu 15.8. a v pátek 17.8. !!! V sobotu totiž nechceme pit, abychom mohli v nedělu hodovat. ;-) Juchůůů!!!

Image

Víno o sedmé 2018

Víno v oranžovém 2018

Image

Děkujeme všem, kteří našli při sobotním Vínu v oranžovém cestu do našeho Koplína a ochutnali naše vína z vinařství JaKUBA. Těšíme se na shledanou při "sametových" Svatomartinských otevřených sklepech 17. listopadu, kde dálipánbůh ochutnáte i první víno roku 2018.

Image

V sobotu 7. července 2018 se jako sklep číslo 24 otevře také náš dvůr v ulici Dlouhá, kde budete moci ochutnat naše vína na tradiční akci Víno v oranžovém. Všechny srdečně zveme ! Kromě vína se u nás můžete těšit také na meruňkové buchty a něco dobrého z našeho grilu.